Miejce

Restauracja Avangarda - Warszawa

Nasz Klub Biznesu MŚP ma swoje własne miejsce w samym centrum Warszawy, w siedzibie głównej Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie przy ul. Czackiego 3/5. Miejsce z tradycjami polskiej przedsiębiorczości i innowacyjności technicznej. Miejsce skupiające kilkadziesiąt stowarzyszeń branżowych polskiej gospodarki i redakcji magazynów specjalistycznych.

Sercem Klubu jest Restauracja Avangarda, z polską kuchnią, 140 miejsc siedzących, przestrony bar, multimedia, sala taneczna, przepiękna sala kominkowa i brydżowa. Pomieszczenia są wyposażone w audio – video, klimatyzację a przede wszystkim w pełne zaplecza kuchenne i kateringowe dla gości i członków naszego Klubu Biznesu Avangardy Przedsiębiorców.

Nasz klub jest czynny codziennie od 9.00 do ostatniego gościa, łatwy dojazd dzięki stacji metro Świętokrzyska, poza restauracją posiadamy sale bankietowe na 400 i 200 osób oraz mniejsze sale konferencyjno szkoleniowe. Przed wejściem do Klubu jest wygodna szatnia. Nasz personel zapewni najwyższej jakości serwis i wykwintne dania dla klubowiczów oraz usługi kateringowe, które uświetnią każde spotkanie biznesowe, uroczyste jubileusze i wydarzenia szkoleniowe albo okolicznościowe.

Klub oferuje cykliczne imprezy dla swoich członków jak piątki piwne, transmisje wydarzeń sportowych, imprezy taneczne oraz ciągły i bezpłatny i nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, wody i soków. To wszystko dla posiadaczy Kart Członkowskich Klubu Biznesu Avangardy Przedsiebiorców.

Dołącz do nas
MENU
cross